Material Xperience staat bekend om haar spraakmakende lezingenprogramma, waarin gerenommeerde (inter)nationale architecten, wetenschappers, ontwerpers en andere experts de laatste ontwikkelingen op materiaalgebied delen met het publiek. Voor het eerst in de geschiedenis van de beurs, zijn er op de beursvloer simultaan twee theaterprogramma’s waarin een line-up van maar liefst 55 sprekers hun kennis en ervaring met de bezoekers delen.

 

Houd onze social media-kanalen in gaten voor updates omtrent Material Xperience of schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Material Xperience-theater

Dinsdagochtend 13 maart
Sessie: “The Future of Products”

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdagmiddag 13 maart
Sessie: “The Future of Mobility”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdagochtend 14 maart
Sessie: “The Future of Architecture

 

 

 

 

 

 

 

 

Lunchsessie

 

 

 

Woensdagmiddag 14 maart
Sessie: “The Future of Fashion & Workwear

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdagochtend 15 maart
Sessie: “The Future of Interior”

 

 

 

 

 

 

 

Lunchsessie

 

 

Donderdagmiddag 15 maart
Sessie: “The Future of Graphic & Packaging”

 

 

 

11.00 – 11.30     Marcel Vroom (MVAVD en NPK Design)

 

11.30 – 12.00     Anouk Groen

 

12.00 – 12.30     Ronald van Straten

 

12.30 – 13.00     Caroline Prisse (Tetterode)

 

14.15 – 14.45     Erik Tempelman (Associate professor Design Engineering at TU Delft)

 

14.45 – 15.15    Adriaan Beukers

 

15.15 – 15.45     Tom Schiller (Mokumono)

 

15.45 – 16.15     Jeroen Droogsma (Vripack)

 

16.15 – 16.45     Rene de Vries (Aito-Touch)

 

 

11.00 – 11.30     Ulrich Knaak (professor Ontwerp en Constructie aan TU Delft)

 

11.30 – 12.00     Lisa Rammig (EOC London)

 

12.00 – 12.30     Kasper Guldager Jensen (architect MAA)

 

12.30 – 13.00     Ana Maria Anton (ETH Zurich)

 

 

 

13.15 – 14.00     Michel Oprey / Neolith

 

 

 

14.15 – 14.45     Marina Toeters (by-wire.net)

 

14.45 – 15.15     Ellen Mensink (Loopalive)

 

15.15 – 15.45     Jef Montes

 

15.45 – 16.15     Patrick van de Vyver (Bainhisha)

 

16.15 – 16.45     WEAR sustain pitches met Marina Toeters & Aniela Hoitink

 

16.45 – 17.15     WEAR sustain panel met Ingrid Willems (Datascouts)

 

 

11.00 – 11.30     Odette Ex (Ex Interiors)

 

11.30 – 12.00     Simone de Waart (Material Sense)

 

12.00 – 12.30     Nienke Hoogvliet

 

12.30 – 13.00     Tjeerd Veenhoven

 

 

13.15 – 14.00     INSIDE-INSIDE

 

 

14.15 – 14.45     Christiaan Jansen

 

14.45 – 15.15     Willy Mooren (Snow Donuts)

 

15.15 – 15.45     Caroli Buitenhuis (Green Serendipity)

 

(Programma onder voorbehoud)

Partnertheater

Dinsdagochtend 13 maart
Sessie: “Creative Heroes Talks”

 

 

Lunchsessie

 

 

Dinsdagmiddag 13 maart
Sessie: “Booming Bamboo”

 

 

Woensdagochtend 14 maart
Sessie: “Terrific Textiles

 

 

Lunchsessie

 

 

Woensdagmiddag 14 maart
Sessie: “CIRCL

 

 

Donderdagochtend 15 maart
Sessie: “Great Graphics”

 

 

Donderdagmiddag 15 maart
Sessie: “Broeinest Live”

 

 

10.30 – 12.45

 

 

13.15 – 13.45     Interface

 

 

13.45 – 17.00

 

 

 

10.30 – 12.45

 

 

 

13.15 – 13.45     Amorim

 

 

13.45 – 17.00

 

 

 

10.30 – 12.45

 

 

 

13.45 – 17.00

 

 

 

(Programma onder voorbehoud. Meer informatie volgt binnenkort.)